Malatyaspor’da, Guilherme’nin sözleşmesi feshedildi!

30 Ocak 2020 Perşembe

Yeni Malatyaspor, Trabzonspor’un anlaşmaya vardığı Guilherme transferi için Bordo-Mavililer’in izin almadan görüştüğünü açıkladı.

Malatyaspor, Trabzonspor’un anlaşmaya vardığı Guilherme transferi için Bordo-Mavililer’in izin alma0dan görüştüğünü açıkladı.

İki ezeli rakip kapıştı! Trabzonspor transfer etti

Malatyapor’dan yapılan açıklama şöyle;

Trabzonspor Kulübü, sözleşmeli futbolcumuz Guilherme Costa Marquez ile kulübümüzün yazılı izni olmadan görüşmeler yapmış ve futbolcumuzu bu sabah itibariyle takımımızın kamp yaptığı otelden iznimiz dışında Trabzon’a çağırmıştır. Kamuoyunun malumu üzere futbolcumuzun asıl sahibi olan Alvarenga Kulübü ile yapmış olduğumuz sözleşmenin çıkış maddesini kullandıklarını düşündüğümüz Trabzonspor Kulübü’ne ve değerli camiasına bir bilgilendirme yapma zarureti doğmuştur. Şöyleki; yıllara mal olmuş Trabzonspor – Malatyaspor dostluğunu, kardeşliğini zedelemeye çalışan şahıslara çağrımızdır. Her ne şartta olursa olsun futbolcumuz ile bizim iznimiz olmadan görüşülmesi (ayartılması) futbolun yazılı çizili kuralları dışında, ahlakına uymamış ve Trabzonspor gibi büyük bir camiayı yönetenlere yakışmamıştır. Her bulduğu fırsatta dürüstlükten, futbol ahlakından bahsedenlerin bugün günü kurtarmak adına yaptıkları büyük camiamız tarafından hiç bir zaman unutulmayacak, FIFA kurulları önünde Malatyaspor camiasının hakkı korunacaktır. Transferin bitimine saatler kala kulübümüzü mağdur etmek adına bu işe soyunanları değerli Trabzonspor camiasının da kabullenmeyeceğine inanıyor, kamuoyuna saygılar sunuyoruz.

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: 1996 ve 2011’deki senaryonun aynısı uygulanmaya başlandı

Guilherme’nin sözleşmesi feshedildi

Trabzonspor’a transfer olması beklenen Guilherme’nin sözleşmesi feshedildi. Yeni Malataspor Guilherme’nin sözleşmesinin feshedildiğini TFF’ye bildirdi.

Benzer Haberler