Almanya’daki ırkçı saldırganın Amerikalılara seslendiği ortaya çıktı: Şimdi savaşın

20 Şubat 2020 Perşembe

Almanya’nın Hessen eyaletine bağlı Hanau kentinde biri Türklere ait iki kafeye silahlı saldırı gerçekleştiren ırkçı saldırganın 14 Şubat’ta çektiği bir video ile Amerikalılara seslendiği ortaya çıktı.

Almanya’daki saldırgan her şeyi planlamış! Web sitesinin adresi duvarda

Kendi sosyal medya hesabından 14 Şubat’ta yaklaşık 2 dakikalık videoyu paylaşan saldırganın, ABD’nin gizli toplumların kontrolünde olduğunu belirterek, Amerikalıları bunu yok etmek için savaşmaya çağırdığı görüldü.

‘TÜM AMERİKALILARA MESAJIM: ŞİMDİ SAVAŞIN’

Saldırganın videoyu, içinde dosyalar ve bir yatağın bulunduğu karanlık bir odada kaydettiği görüldü.

İngilizce konuşan saldırgan videoda şunları söyledi:

“Bu benim tüm Amerikalılara kişisel mesajım. Ülkeniz görünmez, gizli toplumların kontrolü altında. Onlar zihin kontrolü gibi bilinmeyen şeytani metotları kullanarak, modern kölelik sistemini oluşturmaya çalışıyor. Bir an evvel uyanmalısınız. Ülkenizde gizli askeri üsler var. Bunların bazıları şeytanı yüceltiyor. Onlar çocuklara işkence ediyor ve onları öldürüyor. Bu uzun zamandan beri oluyor. Uyanın, bu ülkenizdeki bir gerçek. Anaakım medyayı kapatın zira fikirleri dahi yok. Başka kaynaklara bakın ve önce okuyun. İkinci adım olarak da harekete geçin. Tespit edin ve kitleleri bir araya getirin, taşlayın. Bu kâbusu bitirmek için, Amerikan vatandaşı olarak bu sizin göreviniz. Şimdi savaşın.”

Alman ırkçılar katilam yaptı! Almanya’da biri Türklere ait iki kafeye silahlı saldırı! 11 ölü 4 yaralı

Benzer Haberler