Uğur Dündar ocak başında

27 Aralık 2021 Pazartesi

Mersin’de Kadın Üretici Pazarı’nı gezen CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, ekonomist Meliha Okur gazeteci Mine Özbek ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve usta gazeteci Uğur Dündar renkli görüntülere imza attı. Uğur Dündar, ocağın başına geçerek gözleme pişirdi.

Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarları gazetecileri ağırladı. Demokrasi Arenası programını Mezitli Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapan gazeteci Uğur Dündar, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, ekonomist Meliha Okur ve gazeteci Mine Özbek ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Mezitli Kadın Üretici Pazarı’nı ziyaret etti. Dündar pazarda gözleme yaptı.

“TÜRKİYE ÜRETEN KADINLARIYLA CENNET BİR ÜLKE”

Mezitli Kadın Üretici Pazarlarında tezgah açan kadınların yakaladıkları başarıdan ve üretime olan katkılarından son derece etkilendiğini söyleyen gazeteci Uğur Dündar, “Gerçekten benim için güzelliklerle dolu, çok özel anlar yaşadığım, çok güzel bir gün oldu. Türkiye bu güzel insanlarla gerçekten yaşanılası cennet bir ülke. Pazarda Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün kadınlar için söylediği her şeyin ne denli doğru olduğunu burada da görme şansımız oldu. Mersinli, Mezitlili kadınların yaratıcılığını, üretkenliğini ve daha da önemlisi neleri başarabileceğini gördük. Kadınların toplumun üretkenliğinde ve sağlıklı günlere yürümesinde ne denli büyük rolü olduğunu da yaşayarak gördük. Hepsini bu dirençlerinden ve başarılarından dolayı kutluyorum.” dedi.

Şakkadanak Necmettin Batırel: Özgür Demirtaş sayemde meşhur oldu

Benzer Haberler