Erdoğan’ın Soylu planını açıkladı: Önce görevden alacak sonra…

23 Mart 2022 Çarşamba

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz AKP içerisinde en çok konuşulan bakan olarak bilinen Süleyman Soylu’yla ilgili AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın planını anlattı.

Milli Gazete’nin aktardığına göre, hakkında çıkan iddialar nedeniyle sürekli siyaset gündeminde kalan ve AKP’ye ciddi anlamda oy kaybı yaşattığı öne sürülen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun birkaç hafta içerisinde görevden alınacağı öne sürüldü.

Süleyman Soylu’dan Furkan Vakfı açıklaması: Tahrik var

Avrasya Araştırma’nın sahibi Kemal Özkiraz kendi kanalı için çektiği videoda gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. Kemal Özkiraz adı sürekli şaibeli işlere karışan Süleyman Soylu’nun Erdoğan tarafından görevden alınacağını ve medyadaki adamları vasıtasıyla unutturup karalayacaklarını iddia etti.

SÜLEYMAN SOYLU’YU SİYASETİN DIŞINA ATACAKLAR
Özkiraz ses getirecek öngörüsünde şunları söyledi:

Süleyman Soylu’yu muhtemelen birkaç hafta içerisinde önce görevden alacaklar sonra medyadaki adamları vasıtasıyla başörtülü kadınlara işkence yaptıran adam olarak anlatmaya başlayacaklar. Süleyman Soylu’yu biraz unutturup biraz da karalayacaklar. Ak Parti içindeki Süleyman Soylu sevgisini tamamen bitirip siyaset gündeminin dışına atmayı hedefliyorlar

Güldür Güldür’den Soylu’nun müzik yasağı sözlerine ‘Cem Yılmaz’lı gönderme

Süleyman Soylu

Süleyman Soylu

Benzer Haberler