Aşk-ı Memnu değil Müge Anlı

26 Ekim 2021 Salı

Müge Anlı‘da ilginç bir hikaye gündeme geldi. 44 yaşındaki Seçer Kaygısız, eşi Hatice Kaygısız’ın yeğeniyle kaçtığını iddia etti.

Müge Anlı’da gündeme gelen bir olay Aşkı Memnu dizisini hatırlattı. Sabah’ın aktardığına göre Afyonkarahisar’da yaşayan üç çocuk annesi Hatice Kaygısız, 1 Ağustos’ta ortadan kayboldu.- Eşinin yeğeni Süleyman Abacı tarafından kaçırıldığını iddia eden Seçer Kaygısız (44), araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya başvurdu. İddiasına göre dedelerinin mezarını yaptırmak için ablasıyla birlikte Afyon’daki evine gelen yeğeni Süleyman Abacı, kandırdığı eşi Hatice Kaygısız’la beraberlik yaşamaya başlamıştı.

Cami kapısını bile çaldığını ileri sürdüğü yeğeninin kendi evinde eşiyle yakınlaştığını söyleyen Seçer Kaygısız, adını koluna kazığı Hatice Kaygısız’ın saf biri olduğuna ve kandırıldığına dikkat çekti.

Suç dosyası hayli kabarık çıkan Süleyman Abacı’nın tehlikeli biri olduğunu da belirten Kaygısız, gözyaşları içinde 12 yıllık eşine seslendi.

Her şeye rağmen geri istediğini, eskisi gibi güveneceğini söylediği karısına, “Hatice yanlış yoldasın. Dön gel. Bu hasretliği bitir. Seni çok seviyorum” diyen Kaygısız, canlı yayında gözyaşı döktü.

Eşi kaybolduktan sonra evde okunmuş, büyülü sabunlar bulduğunu da iddia eden Seçer Kaygısız, hem bu sabunlardan hem de eşinin hasretinden günden güne eridiğini, 89 kilodan 81 kiloya düştüğünü ifade etti. Duydukları karşısında şaşkınlığa uğrayan Müge Anlı, “Kadın gitmiş kabul etmek gerekir. Sen aşk acısı çektiğin için kilo veriyorsun. Denenmişi deneme… Seni bir kez daha kandırmış. Artık o başkasını tercih etmiş” şeklinde konuştu.
Eşini aldattığı öne sürülen Hatice Kaygısız canlı yayına telefonla bağlandı.
“Siz ve sizin gibi hanımlar ne yazık ki anneliğin kutsiyetini ayaklar altına alıyorsunuz.” diyen Anlı, şöyle devam etti: Filler bile, 5 yaşına kadar çocuklarını ayaklarının arasında büyütüyor. Siz nasıl 5 yaşındaki ikizlerinizi ve 11 yaşındaki çocuğunuzu bırakıp gidersiniz? Allah sizin de müstahakkınızı versin. Başka da bir şey söylemek istemiyorum.”

Müge Anlı’nın programının sansürsüz görüntülerini reji sızdırdı!

Benzer Haberler