Turgay Yıldız’ın “Paramount Hotel” videosu gündem oldu!

9 Haziran 2021 Çarşamba

Tiyatrocu Turgay Yıldız’ın, Peker’in Paramount Hotel’e ilişkin iddiaları ve sonrasında yaşananlara ilişkin bir video yayımladı.

Sosyal medya hesabından yayımladığı politik mizah videolarıyla sık sık gündem olan Turgay Yıldız, suç örgütü lideri Sedat Peker’in Paramount Hotel’e ilişkin iddiaları sonrasında yaşananlara ilişkin bir video yayımladı.

Cihan Ekşioğlu’nun AKP’lilerle olan fotoğraf albümü

PEKER NE DEMİŞT?

Suç örgütü lideri Sedat Peker sosyal medya yayımladığı videoda Paramount Hotel’e ilişkin şunları söyledi;

“Paramount Otel var. Sahibi kim, Sezgin Baran Korkmaz. Bu arkadaş Türkiye’de de ABD’de de aranıyor. Bu adamın otelinde kimler var. Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esad Toplu, o kadar rahatlar ki sıfır X5 ile işe gidiyor. Tayyip abi niye alamıyor bunu. Onu da anlatacağım. Veysi Ateş, tatil ekibinde. Bunlar tatili de birlikte yapıyorlar, kesmeyi de birlikte yapıyorlar. Resul olaya sonradan dahil olacak, bunlar tatil ekibi. Bir de Muğla Emniyet Müdürü, Marina vardı ya, el konulan, şimdi de otele el koyuyorlar. Sezgin Baran Korkmaz, en son Mübariz de demişti, sendeki belgeler benim şirketim ama bende yok demişti, bende var kardeşim. Sakın onlarla anlaşayım deme, patlatırım rezil olursun. Müşteri portföyünün tamamı bende, hangi hakimler savcılar. Siz aranan adamın otelinde ne işiniz var? Hani lan faturalarınız? Suit odada kalıyorsunuz, 100 bin lira yapıyor, lan sizin maaşınız kaç para, hani fatura.”

Sosyal medya bu videoyla çalkalandı: Turgay Yıldız Diyanet’i ‘tiye’ aldı

Benzer Haberler