Survivor kavgasına Demet Akalın da karıştı

5 Nisan 2022 Salı

Survivor yarışmacıları Nisa ve Nagihan birbirine girdi. Kavganın ardından Demet Akalın da sosyal medyadan paylaşımlarda bulundu.

Survivor All Star’ın son bölümünde yarışmacılar Nisa ve Nagihan kavga etti. Nisan’nın Nagihan’a yönelik “Doping kullandığını biliyoruz” sözlerine atıfta bulunan Demet Akalın, Nagihan’ın hatalı çıkış sebebiyle diskalifiye olduğuna ilişkin bir haberi paylaştı.

Yarışmada Nagihan, kendisine çirkin, çirkef ve yalancı denilmesine kızdı. Survivor Nagihan konuşmasında ”Benim nevrim dönüyor. Kimse kusura bakmasın. Her şeyi göze alarak geldim. Lütfen kimse bana yalancılıkla iftira atmasın. Biz buranın külünü toprağını yutmuş insanlarız. Eminim hepsinin idolüyümdür burada” dedi.

ACUN SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI

Acun Ilıcalı, Nagihan’ı sakinleştirmeye çalıştı. Yaşanan gerginlik sonrası Acun Ilıcalı, ‘Konseyi hemen noktalıyorum’ dedi.

DÖPİNG GÖNDERMESİ

Survivor fragmanında ise Nisa’nın ”Daha önce bu problemleri olduğunu biliyorum. Doping testinden yakalandın ya…” demesi gündem oldu. Nagihan ise, ”Ben dopingden yakalanmadım. 11 yıllık rekorum hala orada bekliyor” yanıtını verdi.

DEMET AKALIN’DAN PAYLAŞIM

Nisa’nın bu iddiası sonrası Demet Akalın hemen paylaşım yaptı. Sıkı bir Survivor seyircisi olan Demet Akalın Nagihan’ı koruyarak “Hatalı çıkış doping değil” notuyla eski bir haberi paylaştı.

Acun Ilıcalı bile yatıştıramadı! Survivor’da Nisa ve Nagihan birbirine girdi

Benzer Haberler