Mustafa Sarıgül’ün aracına el kondu

18 Ocak 2021 Pazartesi

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün İstanbul’un çeşitli yerlerinde akaryakıt istasyonlarına sahip olan Mustafa Turan’a 4 milyon 117 bin TL borçlu olduğu ortaya çıktı. Sarıgül’ün bu nedenle AUDI marka otomobil, daireler ile İstanbul ve Ankara’daki arsaları için icra kararı çıkarıldığı belirtildi.

Mallarına haciz gelen, Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Sarıgül’ün, İstanbul’un çeşitli yerlerinde akaryakıt istasyonlarına sahip olan Mustafa Turan’a 4 milyon 117 bin TL borçlu olduğu ortaya çıktı. Odatv’nin edindiği bilgilere göre, Turan verdiği borçların tahsil edilmemesi üzerine yasal yollara başvurdu ve icra takibi başlatıldı.

Sarıgül’ün icra kararı çıkarılan malları arasında, AUDI marka otomobil, daireler ile İstanbul ve Ankara’daki arsaları yer aldı. Öte yandan Sarıgül’ün, icra kararı alınan AUDİ marka otomobili için bugün bağlama kararı alındı.

“GEREKLİ AÇIKLAMAYI KAMUOYU İLE PAYLAŞACAĞIZ”

Odatv’ye açıklamada bulunan Sarıgül, “Bugün Savcılık kapalı, müracaatımızı yapacağız. Pazartesi ya da Salı günü gerekli açıklamayı kamuoyu ile paylaşacağız. İnsanın başına hayatta her şey gelebiliyor ama hukuk bunu halledecektir” dedi.

Benzer Haberler