Minibüs üç yaşındaki çocuğu ezdi

14 Mart 2022 Pazartesi

Esenyurt’ta , annesinin emanet ettiği arkadaşının elinden kurtularak yola çıkan 3 yaşındaki çocuk minibüsün altında kalarak hayatını kaybetti. Kaza anı çevredeki güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay saat 14.20 sıralarında Esenyurt Mehterçeşme Mahallesi 1869 Sokak’ta meydana geldi. Annesinin arkadaşına emanet ettiği 3 yaşındaki Ali G., bir anda yola fırlayınca o sırada yoldan geçen minibüsün altında kaldı. Minibüs sürücüsü ani bir hamle ile dursada Ali G. ağır yaralandı. Çevredekilerin de yardımıyla minibüsün altından kurtarılan çocuğa sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale yapıldı. Tedavisi için hastaneye kaldırılan ağır yaralı çocuk, hastanedeki tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

“ÇOCUK ARABANIN ALTINDA SAPSARI OLMUŞ”

Minibüs sürücüsü olay yerinde polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olay yeri inceleme ekipleri kazanın meydana geldiği yerde çalışma yaptı. Kaza anında olay yerinde olan Sebahattin Aksoy, “Ben çocuğun sesini duydum. Gittim baktım çocuk arabanın altında sapsarı olmuş. Ambulans geldi götürdü.” dedi.

Esenyurt’ta taksiciye silahlı saldırı

Esenyurt’ta ‘yan park ettin’ kavgasında 3 kişi yaralandı, 8 kişi gözaltına alındı

Benzer Haberler