MasterChef 2020’nin 16 kişilik kadrosu ifşa oldu! İşte o isimler…

16 Ağustos 2020 Pazar

Masterchef 2020’nin 16 kişilik ana kadrosuna giren 14 kişi belli olurken, ana kadroya kalan 2 kişi ise bu akşam belli olacaktı. Sosyal medyada yayılan bir görüntü Masterchef 2020’nin 16 kişilik ana kadrosunu ifşa edildi.

Ekranların en çok izlenen lezzet ve becerinin konuştuğu Masterchef Türkiye 2020 sezonuna hızlı başladı. 16 kişilik ana kadronun belli olması için her akşam iki elemenin yapıldığı yarışmada 14 kişi adının yazdığı önlüğü giyerek Masterchef 2020’de yarışmaya hak kazandı.

TV8 ekranlarında yayınlanan deneyimli şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri koltuğunda olduğu yarışma sadece iki kişiyi daha kadrosuna katarak yoluna devam edecek.

MASTERCHEF ANA KADRO

Yeniçağ’ın haberine göre, 16 kişilik ana kadroya girecek son iki isim bu akşam belli olacaktı fakat sosyal medyada yayılan bir video Masterchef 2020 kadrosunu ifşa etti.

MasterChef Türkiye 2020 Mavi Takım

Ebru,

Eray,

Gülşah,

Berk,

Esra,

Tanya,

Özgül,

Emir

Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntüde MasterChef’in bu akşamki bölümünde elemeleri geçerek kadroya giren iki isim Ebru ve Gülşah’ın olacağı ortaya çıkarken, Brezilyalı model ve oyuncu Walison Fonseca ise yarışmadan elenecek.

MasterChef Türkiye 2020 Kırmızı Takım

Barbaros,

Celal,

Sedat,

Furkan,

Uğur,

Duygu,

Serhat,

Ayyüce,

Benzer Haberler