MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı: Karşınızda ‘basit bir şekilde’ şampiyon olmuş iki kişi var

4 Ocak 2021 Pazartesi

MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı: Karşınızda ‘basit bir şekilde’ şampiyon olmuş iki kişi var

MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı’dan açıklama geldi. Doğramacı, “Herkes kazanabilir, eğer bunun bir üstünü yapmak istiyorsanız bu nasıl kazandığınız ve kimleri geçtiğinizle alakalıdır.” dedi.

TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye programının şampiyonu dün akşam canlı yayınlanan final bölümüyle belli oldu. MasterChef’in 2020 şampiyonu olan Serhat Doğramacı’dan da bugün açıklama geldi.

Şampiyon olarak otomobil ödülünü kazanan Doğramacı, Instagram hesabından bir açıklama yayımlamadı. MasterChef elemelerinde “Çok basit bir şekilde şampiyon olacağım” sözleriyle gündem olan Doğramacı, “Şimdi karşısınızda iki tane ‘basit bir şekilde’ şampiyon olmuş insan var” dedi.

Doğramacı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bazen son değil sona giden yolculuktur önemli olan. Herkes kazanabilir, eğer bunun bir üstünü yapmak istiyorsanız bu nasıl kazandığınız ve kimleri geçtiğinizle alakalıdır. ‘Basit bir şekilde şampiyon olacağım’ dedim ‘ukalalık’ sandılar. Açıkladım, ‘kıvırma’ dediler. Uyguladım, ‘oynuyor’ dediler. Ve şimdi karşınızda bir değil iki tane dürüst, adil, hak yemeyen ve yedirtmeyen. Birbirine karşı bir sürü oyun kaybetmiş ama birinde bile saygısızlık yapmamış düşman yerine dost olmuş, ‘basit bir şekilde’ şampiyon olmuş insan var. Biri kupalı biri kupasız…

Bütün yarışmacı arkadaşlarımıza ve Acun Medya ailesine sonsuz teşekkürler. Her şey bir yana benim için en önemlisi olan iyiliği gördüm içinizde. Çalışanları, yarışmacıları sahiplenmeniz. Size zarar verecek olsa bile gözünüzü kırpmadan düşeni kaldırmanız ve bunlardan kimsenin haberinin olmaması bu iyiliklerin niyetinin de temiz olduğunun en büyük göstergesi. Çok zor ama güzel bir yolculuktu, sağlıcakla kalın.”

NE OLMUŞTU?

Dün yayınlanan final programında şeflerden aldığı puanlarla birinci olan Doğramacı, kupayı rakibi Barbaros Yoloğlu ile kaldırmıştı.

Masterchef’te şampiyon belli oldu!

Benzer Haberler