Koronavirüsü aşısı için tarih verildi

31 Ocak 2020 Cuma

Fransız Pasteur Enstitüsü’nden bilim insanları, koronavirüs tedavisinde kullanılması adına bir aşı geliştirmeye çalıştıklarını açıkladı. Bilim insanları koronavirüsü aşısının 20 aylık bir süre içerisinde tamamlanabileceğini bildirdi.

Reuters’tan gelen son dakika bilgisine göre, Fransız Pasteur Enstitüsü’nden bilim insanları koronavirüsü aşısının 20 aylık bir süre içerisinde tamamlanabileceğini bildirdi.

Fransız Pasteur Enstitüsü’nden bilim insanları, Çin’den dünyaya yayılmaya başlayan yeni tip koronavirüsü ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Sağlık sağlıksız ellerde! Dünya alarmda… Bakan Koca: Belgeyi yanlışlıkla işaretledik!

Pasteur Enstitüsü’nden bilim insanları, koronavirüsü tedavisinde kullanılması adına bir aşı geliştirmeye çalıştıklarını açıkladı.

Enstitü yetkilisi Christophe D’Enfert gazetecilere yaptığı açıklamada aşının 20 ay içerisinde kullanılabileceğini ifade etti.

Ailesi karantinaya alınan çocuk evde ölü bulundu

Çin sağlık yetkilileri bugün coronavirüsünde son durumu dünyaya duyurdu. Yapılan son açıklamada virüs nedeniyle ölenlerin sayısının 213’e yükseldiği, enfekte olan insan sayısının da 9 bin 809 olduğu belirtildi.

Benzer Haberler