İstanbul’da villada şüpheli ölüm

1 Kasım 2021 Pazartesi

İstanbul’da villada şüpheli ölüm

İstanbul’un Silivri  evli bir çift yaşadıkları evde ölü bulundu. Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler, Sinan Topçu’nun eşini silahla öldürdükten sonra intihar ettiğini iddia etti.

İstanbul Silivri’de evli çift yaşadıkları evde ölü bulundu. Olay, Çanta Balaban Mahallesi’nde bulunan 2 katlı villada yaşandı. İddiaya göre silah seslerinin gelmesi üzerine olay yerine jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekipleri tarafından silah seslerin geldiği katın kapısı açıldı.İçeri giren ekipler koca Sinan Topçu ve eşi Servet Topçu’nun yerde cansız bedenleriyle karşılaştı. Koca Topçu’nun eşi Servet Topçu’yu silahla öldürdükten sonra intihar ettiği iddia edildi. Ekiplerin olayla ilgili incelemeleri devam ediyor.

“BİR KIZI VE VE OĞLU VARDI”

Komşu İbrahim Bal, “İntihar olayı var. Kesin olarak ne olduğunu bilmiyorum. Aralarında daha önceden bir olay olmadı” dedi.  Komşu Şerife Polat, “Çok bir şey bilmiyoruz. Birbirini öldürdüklerini duyduk. Tanıyorduk, bizim komşular. Daha önce arasında husumet hiç duymadık. Bir kızı bir oğlu vardı” şeklinde konuştu.

Kayıp Alzheimer hastası kadın, su kanalı kenarında ölü bulundu 

Benzer Haberler