Cihan Yaşar’dan Burhan Kuzu’ya: İspat etmeyen şerefsizdir

2 Eylül 2019 Pazartesi

Cihan Yaşar’dan Burhan Kuzu’ya: İspat etmeyen şerefsizdir

Burhan Kuzu’nun ‘terör örgütü üyesi’ olmakla suçlayıp hedef gösterdiği Cihan Yaşar, Kuzu’ya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Senin feto ile kol kola olduğun zamanı unutmadık. Bu attığınız çamur tutmaz. İspat etmeyen şerefsizdir” sözleriyle yanıt verdi.

Burhan Kuzu’nun sosyal paylaşım sitesi Twitter’da ‘terör örgütü üyesi’ olmakla suçlayıp hedef gösterdiği Cihan Yaşar açıklama yaptı.

Kuzu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar’ın yeğeninin düğün törenine katılmasına ilişkin Twitter’da ” İmamoğlu, Batman’da terör örgütlerine yakınlığı ile bilinen bir düğüne katılıyor, Diyarbakır’da ise HDPKK’lı belediye başkanına destek ziyaretinde bulunuyor. İmamoğlu, kısa sürede gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Seçim sürecinde HDPKK’nın verdiği desteğe karşı diyet borcunu ödüyor” demişti.

Burhan Kuzu’nun terör örgütü üyesi olmakla suçladığı Cihan Yaşar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ”Sözde Profesör Burhan Kuzu, Sn. İmamoğlu Batman’da terör örgütüne yakınlığı ile bilinen ailenin düğününe katılmış diyor. Kuzu, Bizim Ailemiz de bir tane terör örgütüne destek veren bulamazsın. Senin feto ile kol kola olduğun zamanı unutmadık. Bu attığınız çamur tutmaz. İspat etmeyen şerefsizdir” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler