Honor 50 serisinin renk seçenekleri ortaya çıktı

9 Haziran 2021 Çarşamba

Honor 50 serisinin renk seçenekleri ortaya çıktı

Honor, 16 Haziran’da Çin’de Honor 50 serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. Bugün şirket, akıllı telefonun arka tasarımını ortaya çıkaran yeni bir poster yayınladı. Aynı zamanda, Çin’den bir tipster cihazın bir Geekbench listesini paylaştı. Posterde görüldüğü üzere Gong Jun isimli popüler bir Çinli aktör ve model, Çin’de Honor 50 serisini sunacak.

Honor 50 serisinin renk çeşitlerini gösteren bir başka afiş ise sosyal platformlarda dolaşıyor. Dizinin siyah, yeşil, pembe ve gümüş renklerinde mevcut olacağını ortaya koyuyor. Poster ayrıca Honor50 serisinin 100 megapiksel kamera ile geleceğini ortaya koyuyor. Ayrıca kavisli bir ekrana ve 100W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Cihaz Geekbench kıyaslama sitesinde RNA-AN00 model numarasıyla göründü. Liste, Android 11 işletim sistemi üzerinde çalıştığını ve 8 GB RAM’in yanı sıra 1.80GHz taban frekansına sahip bir Qualcomm yongası ile donatıldığını ortaya koyuyor. Liste, çipin adından açıkça bahsetmese de, bilgi sahibi, Snapdragon 778G SoC tarafından beslendiğini iddia ediyor.

Honor 50

 

Honor 50 ve 50 Pro’nun Snapdragon 778G ile donatılacağına dair spekülasyonlar var. İlki 50 megapiksel ana kamera ve 66W şarj ile gelebilirken, ikincisi 100 megapiksel kamera ve 100W şarj ile gelebilir. Serinin ayrıca Honor50 SE ve Honor50 Pro+ gibi iki telefon daha içermesi bekleniyor. İkincisinin Snapdragon 888 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor, ancak 16 Haziran’da açıklanıp duyurulmayacağı belli değil. İlerleyen günlerde tüm ayrıntılar netlik kazanacaktır.

Xiaomi deprem tahmin sistemi geliştirdi: Depremler önceden tahmin edilebilecek

Benzer Haberler