Gol sevinci yaşarken hayatını kaybetti

22 Kasım 2021 Pazartesi

Gol sevinci yaşarken hayatını kaybetti

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izlerken Fenerbahçe’nin attığı gol sonrası sevinçle ayağa fırlayan yaşlı adam bir anda fenalaşarak yere yığıldı. Özel bir hastaneye kaldırılan adam yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Manisa’nın Alaşehir ilçesine bağlı Tepeköy Mahallesindeki yeğeni Ercan Uysal’a ait kahvehanede akşam saat 21.00 sıralarında Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izliyordu. 64 yaşında evli ve 2 çocuk 6 torun sahibi olan Ahmet Uysal, maçın 90+4’üncü dakikasında Fenerbahçe’nin attığı ikinci golün sevinciyle bir anda ayağa fırladığı sırada fenalaşarak yere yığıldı.

Kahvehanede bulunan vatandaşlar tarafından özel araçla Alaşehir merkezdeki özel bir hastaneye kaldırılan Ahmet Uysal burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ahmet Uysal’ın cenazesi kesin ölüm sebebinin araştırılması için İzmir Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

EVİNİN DUVARINA FENERBAHÇE RESMİ YAPTIRDI

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Ahmet Uysal’ın üç katlı evinin duvarına Fenerbahçe ve Türk Bayrağı resmi yaptırdığı öğrenildi.

Kahvehane sahibi Ercan Uysal, “Maç çok heyecanlıydı. Maçın son dakikalarında Fenerbahçe gol attı. Dayım rahatsızlanarak, yere düştü, hemen kendi imkanlarımızla özel hastaneye kaldırdık, ama kurtarılamadı” derken, mahalle muhtarı ve aynı zamanda bacanağı olan Abdurahman Malçok, “Bacanağım hasta bir Fenerbahçe taraftarıydı. Akşam maçta Fenerbahçe gol atınca kalp krizi geçirmiş, hayatını kaybetti” dedi.

Ahmet Uysal’ın cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumundaki incelemenin ardından memleketinde toprağa verileceği öğrenildi.

Uğur Dündar’ın derbi sevinci

Benzer Haberler