Gaziosmanpaşa’da hemşireye saldıran şahıs tutuklandı

24 Şubat 2021 Çarşamba

Gaziosmanpaşa’da bir hemşireye saldırdıkları anlar güvenlik kamerasına yansıyan şüphelilerden M.B. ‘kasten adam yaralama’ suçundan tutuklandı.

Gaziosmanpaşa’da özel bir tıp merkezine giden bir grup, tıp merkezinde görev yapan hemşireye saldırdı. Darp olayına karışa T.T. polis tarafından aranırken gözaltına alınan M.B. ‘kasten adam yaralama’ suçundan tutuklandı.

Gaziosmanpaşa’da hemşireye saldırı: Artık son bulsun

Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında gözaltına alınarak ifadesi alınan şüpheli M.B., kalp ritim bozukluğu şikayetiyle arkadaşı T.T. ile birlikte 02.30 sıralarında tıp merkezine geldiklerini, tedavi olduktan sonra ayrıldıklarını, kimliklerini unuttuklarını fark edince 05.30’da geri döndüklerini anlattı. Tıp merkezine geri döndüklerinde kimliklerinin burada olmadığını söyleyen sağlık çalışanı ile tartışma yaşadıklarını bu sırada suçlamaya konu olayın gerçekleştiğini söylediği öğrenildi.

Şüpheliler M.B. ve T.T..’nin sağlık çalışanı Süleyman Gül’e yönelik fiziksel saldırısı güvenlik kamerasına de saniye saniye yansıdı. M.B. ve T.T.’nin sağlık çalışanına yumruk ve kafa darbeleriyle saldırısı sonrası tıp merkezinden kaçarak uzaklaştığı görüldü.

Saldırıya uğrayan Süleyman Gül, aynı saldırganların daha önce tıp merkezinde olay çıkardığını, şikayetçi olduklarını ancak bir sonuç alamadıklarını ifade etti. Gül, yeniden şikayetçi olup darp raporu aldığını belirterek sağlıkçılara şiddetin bir an önce son bulmasını dilediğini söyledi.

Benzer Haberler