‘Filenin sultanları’nın fotoğrafını kullanmayan Milli Gazete’ye tepki

25 Temmuz 2021 Pazar

‘Filenin sultanları’nın fotoğrafını kullanmayan Milli Gazete’ye tepki

Milli Gazete, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda son olimpiyat şampiyonu Çin’i yenen Voleybol Milli Takımı’nın haberinde sporcuların fotoğrafına yer verilmedi. Gazetenin haberi ‘Filenin Sultanları’nın fotoğrafı olmadan sunması tepki topladı.

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda son olimpiyat şampiyonu Çin’i deviren Voleybol Milli Takımı’nın haberini yapan Milli gazete, sporcuların fotoğrafına haberde yer vermedi. Milli Gazete’nin Twitter’dan paylaştığı haberine okuyucular, sporcuların sevinç anlarından kareler paylaşarak tepki gösterdi.

Türkiye, Olimpiyat Oyunları’nda iki bronz madalya ve Voleybol Milli Takımı’nın Çin’e karşı 3-0’lık galibiyetiyle giriş yaptı. Birbiri ardına gelen başarı haberleri manşetlerde yerini aldı.

Olimpiyatların favorisi olarak gösterilen Çin’i yenen Filenin Sultanları, karşılaşmanın ardından büyük sevinç yaşadığı anların kareleri de hem sosyal medyada hem de çeşitli yayın kuruluşları tarafından paylaşıldı. Yapılan haberler arasında Milli Gazete’nin haberi de dikkat çekiciydi.

Saadet Partisi’nin gazetesi olarak bilinen Milli Gazete, Filenin Sultanları’nın galibiyetini okurlarına voleybol topu ve sadece parmakların gözüktüğü bir fotoğrafla duyurdu. Habere tıklayanlar da Filenin Sultanları’nın sevinç görüntülerini göremedi.

Filenin Sultanları üç olimpiyat şampiyonu Çin’i ezdi geçti

 

Benzer Haberler