Fahrettin Altun kansere yakalandı iddiası

6 Kasım 2021 Cumartesi

Fahrettin Altun kansere yakalandı iddiası

Gazeteci Hasan Basri Akdemir, Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un kansere yakalandığı iddia etti. Bilgiyi teyit ettiğini ifade eden Akdemir, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un kansere yakalandığı öne sürüldü. İddiayı gazeteci ve TV5 sunucusu Hasan Basri Akdemir ortaya attı, konuya ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Akdemir söz konusu iddiasıyla ilgili önceki gün paylaştığı mesajında, “Sağlık üzerinden birçok spekülasyon yapılıyor. Yıllar önce bu hataya yine düşülmüştü. Bu yanlıştır! Ama CB’nin yakın ekibinden önemli bir kişiye kanser tanısı konduğunda dair de bir haber var. Bize ‘geçmiş olsun’ demek düşer. Hasta hakları gereği ismi açıklamayacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Daha sonra bilgiyi teyit ettiğini ifade eden Akdemir, “Cumhurbaşkanı’nın yakın ekibinden kanser hastalığına yakalanan bir kişi olduğunu söylemiştim. Bilgiyi bugün teyit ettim. Sayın İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah şifa versin…” dedi.

Benzer Haberler