Evlilikleri bitmek üzere olan çift, cinsel ilişki robotuna aşık oldu

15 Nisan 2020 Çarşamba

Evlilikleri bitmek üzere olan çift, cinsel ilişki robotuna aşık oldu

Amerika’da yaşayan bir çift, evlilikleri bitmek üzereyken cinsel ilişki robotu satın aldılar. Çift, bir süre sonra yatak odalarına aldıkları robota aşık olduklarını dile getirdi.

Amerika’nın Teksas eyaletinde yaşayan 45 yaşındaki Shelly ve 48 yaşındaki Darries Maxie çifti, evlilikleri bitmek üzereyken satın aldıkları bir cinsel ilişki robotunun, hayatlarını kurtardığını söylediler. Çift 5,5000 sterlin verdikleri robota İngilizce konuşma programı yüklediler.

Bir süre sonra çift kadın olan robotu yatak odalarına aldılar. Cinsel yaşamlarının heyecan kattıkları robota Camila ismini artık gerçek bir insan gibi davranarak gittikleri her yere kendileri ile götürüyorlar.

Shelly, kocası ile ilişkilerinde sorun yaşadıklarını ve ilişkileri bitmek üzereyken bir gün kocasının eve gelip kendisine cinsel ilişki robotu sipariş ettiğini söyledi.

Bir süre robotu yataklarına alıp cinsel ilişkiye giren çift, daha sonra Camila isimli robota karşı hisler beslemeye başlayıp aşık oldu. Bir uygulama sayesinde robot çift ile konuşabiliyor.

Benzer Haberler