Erşan Kuneri dizisinin ayrıntıları belli oldu!

19 Nisan 2021 Pazartesi

Erşan Kuneri dizisinin ayrıntıları belli oldu!

Cem Yılmaz’ın geçtiğimiz yıl Netflix’de yayımlanacağını duyurduğu Erşan Kuneri dizisinin ayrıntıları belli oldu. Bu sene sonuna kadar seyirciyle buluşması beklenen dizinin kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Zafer Algöz’ün yer alacağı belirtildi.

Komedyen kimliğinin yanında beyazperdede yayınlanan filmleriyle de beğeni toplayan Cem Yılmaz’ın geçtiğimiz yıl duyurduğu Erşan Kuneri dizisinden yeni detaylar açıklandı.

Cem Yılmaz’ın yaptığı açıklamaya göre dizinin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz haricinde Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Zafer Algöz’ün yer alacağı belirtildi. Uraz Kaygılaroğlu’nun dizide olacağı zaten daha öncesinde açıklanmıştı.

Dizinin çekimleri de bu yıl haziran ayında başlayacak. Ne zaman yayınlanacağı netlik kazanmayan dizinin bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Cem Yılmaz geçtiğimiz aylarda dizinin sit-com tarzında bir şey olacağını ve dizinin sevilmesi durumunda 8 bölüm daha yapacağını açıklamıştı. Erşan Kuneri dizisi 1975 – 1978 yılları arasında Erşan Kuneri’nin sinemadaki maceralarına odaklanacak.

Benzer Haberler