Bu filmi izleyenler cin gördüğünü öne sürüyor!

24 Ekim 2019 Perşembe

Netflix’in yeni korku filmi Eli izleyenleri o kadar ürkütüyor ki, bazıları filmi izleyince “şeytan gördüğünü” öne sürüyor.

Kelly Reilly, Charlie Shotwell ve Stranger Things oyuncusu Sadie Sink’in rol aldığı film, otoimmün hastalığı sebebiyle dış dünyaya temas edemeyen ve plastikten özel bir kıyafetin içinde yaşamak zorunda kalan bir çocuğun etrafına gelişiyor.

Eli’ın ailesi çocuklarını nihayet kıyafeti çıkarıp diğerleriyle fiziki temas kurabileceği uzaktaki garip bir tesise götürüyor. Eli burada, tesisteki doktorun hastalığı iyileştireceğini öne sürdüğü gizemli deneylere maruz kalıyor.

Doğa üstü görüntüler deneyimlemeye başlayan Eli, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığına inanmaya başlıyor.

İndependent’in haberine göre, diğer kullanıcılar da filmi izledikten hemen sonra tuhaf deneyimler yaşadıklarından yakınıyor. Bir kullanıcı, “Dün Netflix’teki yeni korku filmi Eli’yi izledim… ve ofis kapım durduk yere gıcırdayarak yavaşça açıldı” diye yazdı.

Eli’nin filmin türünü radikal biçimde değiştiren ve hikayenin karakterlerle ilgili anlattıklarının çoğunu alt üst eden şaşırtıcı sonu da şok ve övgüyle karşılandı.

Benzer Haberler