Bahar Candan: 5 bin TL’ye sehpam olacak insanlar var

13 Mayıs 2021 Perşembe

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Bahar Candan YouTube’da yayınlanan Gör Beni programında Armağan Çağlayan’a konuk oldu. Candan, “5 bin TL’ye sehpam olacak insanlar var” dedi.

Gör Beni programına katılan Bahar Candan, çok sevdiğini söylediği Nur Yerlitaş’ın kendisi için diktiği bir elbiseyi giydi. 5 bin TL maaş + SGK ile arkadaş arayan Bahar Candan, insanların bu paraya onun sehpası olmayı kabul ettiğini söyledi.

“BEYNİMİN DÖRTTE BİRİNİ KULLANIYORUM”

Bahar Candan’ın “Beynimin dörtte birini kullanıyorum. Çünkü öyle. Bana da yetiyor zaten.” sözleri üzerine Armağan Çağlayan “O kadar zekisiniz ki o yüzden dörtte birini kullanıyorsunuz, salaklık bende anlamadım.” diye yanıt verdi. Bunun üzerine Bahar Candan ise, “Estağfurullah, aslında ‘esta piti piti’ demeliyiz. Anlatırdım ama anlatmayacağım çünkü dörtte birini kullanıyorum.” ifadelerini kullandı.

İŞSİZLİK VURGUSU

Çok iyi okullarda eğitim gören ancak iş bulamadığı için kendisinin sehpası olması karşılığında 5 bin TL’ye çalışacak insanlar olduğunu ifade eden Bahar Candan, olayı tiye alarak işsizliğe vurgu yaptı. Videoda ayrıca Bahar Candan’ın günlük hayatında yabancı dili konuşma biçimini anlattığı anlar da dikkat çekti.

 

Bahar Candan’dan arkadaş ilanı: 5 bin TL maaş + sigorta + yemek

Benzer Haberler