Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Akşener’e ‘Önce terörü konuş’ diyen şehit yakınından ‘Evime ekmek götüremiyorum’ isyanı

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e bir miting sırasında ekonomik sorunları konuştuğu için tepki gösteren ve ‘Önce terör sorununu konuşun’ diyen şehit yakını bu kez kendisi ekonomiden dert yandı. Servis şoförlüğü yaptığı belirtilen Salih Ünsal, sosyal medya üzerinden paylaştığı videoda, “Evime ekmek götüremiyorum” dedi.

Şehit yakını Salih Ünsal sosyal medya hesabından paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı: “Yeter ya! Yazık günah! Şurada çalışan işçilere yazık günah! Her biri evine ekmek götürüyor. ‘Aynı gemideyiz’ diyorsunuz ama ben evime ekmek götüremedikten sonra bu gemi batsın. Yeri geldiği zaman ‘Koşun’ diyorsunuz koşuyoruz, ‘Ekonomik kriz var’ diyorsunuz koşuyoruz. Yazık günah! Ben burada hükümete sitem etmiyorum, adil bir sistem istiyorum. Siz gününde maaş alıyorsanız, ben de emeğimin karşılığını alayım. Alayım ki evime çocuğuma kızıma ekmek götüreyim.”

NE OLMUŞTU?

Akşener’in 24 Haziran seçimleri öncesinde Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde düzenlediği mitinge katılan Ünsal, “Bir şehit yakını olarak, bu bayrak uğruna şehit verdik. Bu ülkenin sorunu, ekonomik sorundan önce terör sorunu. Keşke Saray’dan önce terör sorununu nasıl çözeceğinizi anlatsaydın” diyerek İyi Parti liderine tepki göstermişti.

 

loading...