Yargıtay üyesi uyardı: Beyin takımı kritik görevlerde

21 Haziran 2021 Pazartesi

Yargıtay üyesi uyardı: Beyin takımı kritik görevlerde

Yargıtay 5. Ceza Dairesi’nin üyesi İsa Çelik, FETÖ’nün beyin takımının “özel ve kritik görevlerde” en gizli şekilde varlığını sürdürdüğünü ifade etti.

15 Temmuz darbe girişimi öncesi ve sonrasında FETÖ ile mücadelenin en etkili isimlerinden biri olarak bilinen Yargıtay 5. Ceza Dairesi üyesi İsa Çelik, bir kez daha dikkat çeken FETÖ uyarısında bulundu. “FETÖ’nün beyin takımının özel ve kritik görevlerde en gizli şekilde varlığını sürdürdüğüne” işaret eden Çelik, “Tehlikenin farkında mısınız?” diye sordu.

Daha önce de pek çok kez FETÖ’ye ilişkin uyarılarıyla dikkat çeken Yargıtay 5. Ceza Dairesi üyesi İsa Çelik, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “15 Temmuz’dan sonra safralarını atan FETÖ, yoluna devam ediyor. Bu tarihten önce tüm avanesi ile her yerde olan FETÖ, şimdi beyin takımı ile ‘özel ve kritik görevlerde’ en gizli şekilde ve FETÖ ile şiddetle mücadele ederek (!!!) varlığını sürdürüyor. Gerçekten başaramadılar mı?” ifadelerini kullandı. Çelik, paylaşımında, “Tehlikenin farkında mısınız?” yazılı bir görsel de kullandı.
Çelik, daha önce de zaman zaman FETÖ’ye ilişkin uyarılarda bulunmuştu. Örneğin 30 Mayıs’ta “FETÖ borsasına” işaret etmiş ve FETÖ ile mücadeleye en büyük darbenin “FETÖ borsası olduğuna” dikkat çekmişti. “FETÖ borsasına” yönelik haberleri de paylaşan Çelik, “FETÖ ile mücadeleye ve toplumun inancına en büyük darbe FETÖ borsalarıdır. FETÖ borsası İzmir ve bu olaydan ibaret değil elbet, her yerde FETÖ borsası/borsacıları ortaya çıkarılıp cezalandırılmalıdır ki mücadelede başarı ve toplumsal destek sağlansın” demişti.

Benzer Haberler