Yağlarını aldıran Linda Evangelista: İnsan içine çıkamıyorum

23 Eylül 2021 Perşembe

Yağlarını aldıran Linda Evangelista: İnsan içine çıkamıyorum

90’lı yılların süper modeli Linda Evangelista, yağ aldırma uygulaması yaptırdığını ancak vücudunda kalıcı deformasyonlar meydana geldiğini söyledi. Evangelista, “Vücudumda kalıcı deformasyon oluştuğu için insan içine çıkamıyorum. Medyanın tabiriyle, tanınmaz hale geldim. Artık kendim gibi görünmesem de, başım dik bir şekilde kapımdan çıkmak istiyorum” dedi.

1990’lı yılların ünlü süper modellerinden olan Linda Evangelista, bir süredir neden gözlerden uzak olduğunu açıkladı. 56 yaşındaki Kanadalı eski model, “Benim Gerçeğim, Benim Hikayem” başlığıyla yayınladığı sosyal medya gönderisinde, yağ aldırma operasyonu sonrası ” vücudunda kalıcı deformasyon oluştuğunu” belirtti. “Bugün, beş yıldan uzun bir süredir kendimi tuttuktan sonra bir yanlışı düzeltmek için büyük bir adım attım” diyen Evangelista, akranlarının kariyerleri başarılı bir şekilde ilerlerken kendisinin neden bir şey yapmadığını merak eden takipçilerine, bir yağ aldırma uygulaması yaptırdığını, sonucun ise beklentisinin tersine vücut şeklini bozduğunu anlattı.

“TANINMAZ HALA GELDİM”

Evangelista, “Deformasyon çoğaldı, azalmadı; iki kez acılı, başarısız, düzeltici ameliyat geçirmeme rağmen yağ hücrelerim kalıcı olarak deforme oldu. Medyanın tabiriyle, tanınmaz hale geldim” ifadelerini kullanırken, depresyona girdiğini söyledi.

Paradoksal yağ hiperplezisi (hücrelerdeki yağ içeriğinin artarak limit düzeye ulaşması) sorunuyla karşı karşı kaldığını anlatan süper model, “Bu hastalık sadece hayatımın geçimini altüst etmedi, beni derin depresyon döngüsüne, hüzne ve kendinden nefret etme duygusuna soktu. Bu süreçte köşeme çekildim” dedi. “Bu davayla, utancımdan kurtulmak ve hikayemi halka duyurmak istiyorum” diyen ünlü yıldız, “Böyle yaşamaktan çok sıkıldım. Artık kendim gibi görünmesem de, başım dik bir şekilde kapımdan çıkmak istiyorum” dedi.

Evangelista, 2015 yılından bu yana kamera karşısına çıkmadı.

Selçuk Yöntem TT oldu: “Tost fotoğrafı” davasını kazandı

Benzer Haberler