Ümit Özdağ: YÖK Oğuzhan Uğur ile yapacağımız programı iptal etti

30 Temmuz 2022 Cumartesi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Yüksek Öğretim Kurumu’nun (YÖK), Nişantaşı Üniversitesi’nde Oğuzhan Uğur ile yapacağı Açık Mikrofon programını iptal ettiğini duyurdu.

YÖK tarafından üniversite programının iptal edildiğini açıklayan Ümit Özdağ, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “YÖK Nişantaşı Üniversitesi konferans salonunda Oğuzhan Uğur İle 31 Temmuz’da yapacağımız Açık Mikrofon programını iptal etti. Bu programa Binali Yıldırım çıksaydı iptal eder miydiniz? Hatay’a giremezsin. Öncüpınar’a gidemezsin. Üniversiteye giremezsin. Faşizminiz batsın. Aşacağız.” ifadelerini kullandı. Oğuzhan Uğur ise programın iptal olmadığını başka bir salonun tutulduğunu ifade etti.

OĞUZHAN UĞUR: DÜŞMEK YÖK

Ümit Özdağ’ın paylaşımını alıntılayan Youtuber Oğuzhan Uğur “Hiç sorun değil. İptal yok. Saatler aynı. Başka bir salon tuttuk bile. Onu da engellerlerse benim evin bahçesinde yaparız. BU PROGRAM ÇEKİLECEK =) Ayrıca, tüm siyasi partilerin katılmayı kabul ettiği bir programı “seçim propagandası” deyip engellemesiniz ya 🤦🏻‍♂️ Olsun! Düşmek yök” yanıtını verdi.

Ümit Özdağ ve Mustafa Varank sosyal medyada kapıştı!

Benzer Haberler