Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Turkuvaz Medya’da çatlak! Hıncal Uluç Aspor’u hedef aldı

İktidara yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Fenerbahçe’yi hedef alan yandaş Aspor’u eleştirdi. Oynanan Galatasaray-Alanyaspor maçının  spikerini eleştiren Hıncal Uluç, “Galatasaray’ı anlatıyor maçın başından beri. Öbür takım yok, adeta. Bu ne ayıptır” ifadelerini kullandı.

Yandaş Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Galatasaray-Alanyaspor maçındaki anlatım tarzı nedeniyle Aspor spikerini eleştirdi.

Uluç yazısında, “Galatasaray TV bile sizden tarafsız anlatırdı..” Spikeri, yorumcusu ikisi de Galatasaray’ı anlatıyor maçın başından beri.. Öbür takım yok, adeta. Bu ne ayıptır..”

ifadelerini kullandı.Hıncal Uluç’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

Maçın ikinci yarısı oynanırken, yayıncı kuruluş aSpor’un müdürü, Serkan kardeşime bir mesaj attım.”Galatasaray TV bile sizden tarafsız anlatırdı..”

Spikeri, yorumcusu ikisi de Galatasaray’ı anlatıyor maçın başından beri..

Öbür takım yok, adeta..

Bu ne ayıptır..

Bir büyükle, bir küçüğün oynadığı maçta yorumcu ille de büyük takım taraftarı..

Küçük adına konuşmak hatta yasak sanki..Alanya turu almış gidiyor, hâlâ Galatasaray anlatıyor, Galatasaray övgüsü yapıyorlar..

Hala “O öyle, bu şöyle olsaymış (Eskiler, “Halamın sakalları” der buna) “Galatasaray turu geçerdi, hak etti” edebiyatı..

Ne takıma ne Terim’e tek eleştiri yok, ekranda..Şimdi Fener- Trabzon maçı olursa, yarı finalde kim yorumcu olacak acaba?.İkisi de Sabah yazarı Fenerli Gürcan Bilgiç mi, yoksa Trabzonlu İskender Günen mi?.İkisi birden olursa, daha da ayıp?. O zaman Alanya’nın günahı neydi, diye sormazlar mı Müdürüm?.

loading...