Tribünü terk etmeyen Fenerbahçeli taraftarları çevik kuvvet çıkardı

19 Aralık 2021 Pazar

Kadıköy’de oynanan Fenerbahçe Beşiktaş maçının son düdüğünden sonra tribünlerden “Ali Koç istifa” sloganları yükseldi. Bir süredir Fenerbahçe tribünlerinin yönetime olan tepkileri sürerken çevik kuvvet tribüne girerek taraftarları stadyumdan çıkardı.

Süper Lig’in 17. haftasında heyecan sona erdi. Haftanın son maçında Fenerbahçe sahasında Beşiktaş ile karşılaştı. 4 golün çıktığı dev derbi 2-2 sonuçlandı. Mücadelede Fenerbahçe’nin golleri Mesut Özil ve Berisha’dan gelirken, Beşiktaş’ın gollerini Josef de Souza kaydetti. Bu sonucun ardından Fenerbahçe haftayı 28 puanla 5. sırada, Beşiktaş ise 25 puanla 9. sırada kapattı.

2-2 biten maçın sonunu getiren düdük sonrasında tribünlerden “Ali Koç istifa” sloganları yükseldi. Bir süredir Fenerbahçe tribünlerinin yönetime olan tepkileri sürüyordu.

Kadıköy’de öne geçilmesine rağmen alınan beraberlik bu tepkiyi yükseltti. Tribünlerde istifa sloganlarının ardından localar arasında kavga da çıktı. Bir grup taraftar tribünleri terk etmeyince çevik kuvvet tribünlere çıkarak olayları yatıştırdı.

4 gollü derbide gülen yok! Maç sonu Ali Koç’a büyük tepki

Benzer Haberler