Trabzonspor taraftarı meydanlara indi!

30 Nisan 2022 Cumartesi

Spor Toto Süper Lig’in 35. haftasında Trabzonspor, Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak şampiyonluğunu ilan ederken, bordo-mavili taraftarlar, meydanlarda doyasıya kutladı.

Spor Toto Süper Lig ‘in 35. haftasında Trabzonspor , Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak şampiyonluğunu ilan ederken, bordo-mavili taraftarlar, Taksim Meydanı’nda şampiyonluğu doyasıya kutladı.

Bordo-mavili taraftarlar, Trabzonspor – Antalyaspor maçı öncesi Taksim Meydanı’nı doldurdu. Maç sırasında meşaleler yakan taraftar, şampiyonluk şarkıları söyleyerek büyük coşku yaşadı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte meydan adeta bayram havasına büründü.

TRABZON

Trabzon’da stadyuma gidemeyen 10 binlerce taraftar maçı millet bahçesine kurulan dev ekranda takip etti. Hem Millet Bahçesi’nde hem de stadyumda maçı takip eden Trabzonsporlu taraftarlar büyük sevinç yaşadı.

 

İZMİR

Spor Toto Süper Lig’de 2021-2022 Sezonu’nun şampiyonu Trabzonspor olurken, bordo-mavili futbolseverler İzmir’de zaferi büyük bir coşkuyla kutladı. Antalyaspor karşılaşmasını Cumhuriyet Meydanı’nda izleyen taraftarlar maç bitiminde ortalığı karnaval alanına çevirdi. Tam 38 yıl sonra gelen şampiyonluğun coşkusunu doyasıya yaşayan Trabzonsporlu taraftarlar tezahüratlarla ortalığı inletti. Maç biter bitmez meşaleler yakan futbolseverler tulum eşliğinde müzik gösterileri yaptı. Ardından horon çekip kolbastı oynayan taraftarlar renkli görüntüler oluşturdu.

Taraftarlardan Kenan Yılmaz tarifi zor bir mutluluk yaşadığını belirterek, “Bugünleri çok bekledik ve çok özledik. Allahı’ma şükür yüzümüz güldü. Bize her yer Trabzon” dedi.

Özcan Sağlam, hak ettikleri bir şampiyonluğu aldıklarını belirterek, “Yıllarca bekledik, takımımıza inandık. Bu sene bu coşkuyu yaşıyoruz. Allah hepsinden razı olsun. Ama bu yetmez devamı gelecek” diye konuşurken, Gamze Şükür ise, “Hepimiz çok mutluyuz ve gururluyuz. Sonuna kadar hak ettiğimiz bir şampiyonluk oldu” cümlelerini kurdu. Cumhuriyet Meydanı’nda şampiyonluğu kutlayan Trabzonsporlular, İzmir caddelerinde de uzun araç konvoyları oluşturdu.

TAKSİM

Trabzon Medical Park Stadyumu’nda son düdükle birlikte Taksim’deki Trabzonsporlu taraftarlar horon tepti.

BURSA’DA TRABZONSPORLU TARAFTARLARIN ŞAMPİYONLUK COŞKUSU

Trabzonspor’un Spor Toto Süper Lig’de şampiyon olmasının ardından Bursa’da sevinç gösterileri düzenlendi. Meydanlarda toplanan binlerce taraftar, şampiyonluğu havai fişek, meşale ve horonla kutladı.

Spor Toto Süper Lig’in 35’inci haftasında lider Trabzonspor, evinde Fraport TAV Antalyaspor ile 2-2 berabere kaldı. Bu sonuçla bordo-mavililer, 77 puanla ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Karşılaşma sonrası Bursa’daki taraftarlar büyük coşku yaşadı. Beşevler Meydanı’nda kurulan dev ekranda maçı takip eden binlerce taraftarlar, maçın bitiş düdüğüyle sevinç yaşadı. Kutlamada havai fişek ve meşale gösterileri yapıldı. Meydanda toplanan taraftarlar, şampiyonluğu horon oynayarak kutladı. Öte yandan şampiyonluğun ardından araçlarıyla trafiğe çıkanlar konvoy oluşturdu.

Son dakika… 38 yıllık hasret bitti! 2021-2022 sezonunda şampiyon Trabzonspor!

 

 

Benzer Haberler