Survivor 2021’in favori şampiyonu açıklandı!

17 Mart 2021 Çarşamba

Survivor 2021’in favori şampiyonu açıklandı!

Survivor’ın eski yarışmacılarından Hakan Hatipoğlu, Survivor 2021 için şampiyonluk için favori adayını açıkladı.

TV8’de yayınlanan Survivor Panorama’nın sunucusu konuşan Hakan Hatipoğlu, Survivor şampiyonunun şimdiden belli olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıllarda Survivor’da yarışan Hakan Hatipoğlu, programda “Bu kadar net konuşuyorum, Survivor’da şampiyon yüzde 90 Poyraz olacak” dedi.

Hatipoğlu, “Benim için Survivor şampiyonu yüzde 90 Poyraz. Yüzde 90 diyorum o kadar da net konuşuyorum. Yüzde 10’u da artık İsmail ile Ayşe paylaşırlar. Ben bunu ilan ettim” dedi.

YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Survivor 2021 kadrosunda olan Yiğit Poyraz, arkadaşlarının kendisine soyadı ile hitap ettiği için kendisine Poyraz denildiğini açıkladı. 26 Aralık 1994 doğumlu olan yarışmacı 1.80 boyunda. Aslen İzmirli olan yarışmacı Bodrum’da büyüdüğünü aktardı.

2009 yılında Robert Kolej’ini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümü kazandı. 1 yıl boyunca Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim aldı.

8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir ailesi ile birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor. Başarılı isim fitness ile ilgileniyor.

Survivor 2021 yarışmacısı Yiğit Poyraz

Benzer Haberler