Şeyma Subaşı ile Çağatay Ulusoy'un fotoğrafı sosyal medyaya düştü - Tele1
Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

Şeyma Subaşı ile Çağatay Ulusoy’un fotoğrafı sosyal medyaya düştü

Bir yıldır evli olduğu eşi Acun Ilıcalı’dan tek celsede boşanan Şeyma Subaşı, 8 dakikalık dava sonrası soluğu Bebek’teki kafesinde aldı. Kafeden fotoğraf paylaşan Subaşı, çıkışta boşanma olayıyla ilgili ısrarli sorulara rağmen tek bir kelime etmemeye büyük özen gösterdi.

Çağatay Ulusoy’la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Subaşı, gün boyu trend topic listesinde yer aldı. İş adamı Alican Ulusoy ise jet hızıyla iddiayı yalanlarken isim karışıklığı olabileceğine vurgu yaptı ve yaptığı yazılı açıklamada “Şeyma Subaşı sadece sosyal ortamlarda karşılaştığım biridir. Muhtemel isim benzerliklerinin dikkate alınmasını, ad ve soyadların karıştırılmamasını rica ederim” dedi.

Bu açıklama gözleri Çağatay Ulusoy cephesine çevirdi. Şeyma Subaşı, oyuncu Çağatay Ulusoy ile hakkında çıkan iddiaları, “Arkadaşlığın başka tarafa çekilme çabası son derece çirkindir” diye yanıtlamıştı. Ancak bu açıklamanını ardından sosyal medyaya Çağatay Ulusoy ile Şeyma Subaşı’nın bir kafede aynı masada çekilen fotoğrafı düştü.

Advertisement