Selçuk İnan’a helikopterli jübile

21 Aralık 2018 Cuma

Galatasaray ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Selçuk İnan’a hocası Terim’e yapıldığı gibi muhteşem bir jübile ve kulüpte de görev teklif edilecek

Galatasaray’da Selçuk İnan, devri sezon sonu kapanıyor. Sarı-kırmızılı takıma 2011 yılında adım atan ve 4 şampiyonluk olmak üzere, önemli başarılarda rol oynayan kaptan Selçuk İnan’ın sözleşmesi, ligin bitmesiyle sona erecek. Şubat ayında 34 yaşına girecek olan tecrübeli futbolcunun sözleşmesinin uzatılmasına sıcak bakılmıyor ama Sarı-Kırmızılı kulüpte 300 maçı deviren ve son 8 sezona damga Selçuk İnan muhteşem bir veda planlanıyor; tıpkı hocası Fatih Terim’in futbolculuğundaki vedası gibi Selçuk İnan’ı helikopterle sahaya indirip detaylı ve görkemli bir organizasyonla Türk Telekom Stadyumu’nda veda ettirmeyi hedefliyor.

BAŞKA TAKIM İSTEMİYOR
Galatasaray yönetimi, Selçuk İnan ile futbolcu olarak sözleşme uzatmayı planlamasa da, sarı-kırmızılı efsaneye kulüp içinde görev teklif edecek. Teknik direktör Fatih Terim de, Selçuk’un gerek ekibinde gerekse Florya’da olmasına çok sıcak bakıyor. Tecrübeli futbolcunun oyun görüşüne çok güvenen Terim, kaptanını yanında istiyor… Selçuk İnan ise her ne kadar daha futbol oynamayı arzu etse de artık bu saatten sonra da Galatasaray’dan başka bir takımın formasını giymeye sıcak bakmıyor. Millî futbolcu, yönetimin de düşündüğü gibi futbolu bıraktıktan sonra yine G.Saray’a hizmet etmeyi planlıyor.

120 DEFA AYAĞA KALDIRDI
Galatasaray’da 4 şampiyonluk yaşayan Selçuk İnan, 300 maça çıkarken 58 kere rakip fileleri havalandırdı. Selçuk 62 pasıyla da takım arkadaşlarına gol sevinci yaşatırken 120 defa sarı-kırmızılıların sevinmesini sağladı.

Benzer Haberler