Selami Şahin, geçirdiği trafik kazasını anlattı: Kolumu keseceklerdi

11 Nisan 2022 Pazartesi

Selami Şahin, geçirdiği trafik kazasını anlattı: Kolumu keseceklerdi

Usta sanatçı Selami Şahin, katıldığı bir programda 1980’li yıllarda geçirdiği trafik kazasını anlattı. Şahin, “Önümüze kamyon fırladı. Başımı korumuşum, yoksa ölecektim. Kolumu keseceklerdi neredeyse.” dedi.

Usta sanatçı Selami Şahin, Armağan Çağlayan’ın sunduğu ‘Dur Bi Dinle’ isimli programının konuğu oldu. 37 yıllık eşi Didem Şahin’le nasıl tanıştığını ve eşinin ailesinin önce büyük zorluk çıkardığını söyleyen Selami Şahin “Biz sanatçıya kız vermeyiz dediler. Üçüncü kez istemeye gittim, babası ‘Bu adamı seviyor musun?’ dedi. Cevap yok! ‘Cevap vermediğine göre seviyor, verdim gitti’ dedi.” ifadelerini kullandı.

OTOMOBİLİNE KAMYON ÇARPTI

Nişan yüzüklerini Zeki Müren’in taktığını anlatan Selami Şahin, oğlu Lider doğduğunda sanatçının hediye olarak 30 altın verdiğini söyledi. Usta sanatçı, sohbetin bir bölümünde, 1980’li yıllarda geçirdiği trafik kazası sonrası hayata nasıl tutunduğunu da anlattı. Otomobiline kamyon çarptığını söyleyen Şahin, o korkunç anları şöyle anlattı:

“Caddebostan’a giderken önümüze kamyon fırladı. Yanımdaki arkadaşım vefat etti. Elimi alnıma koyarak, başımı korumuşum, yoksa ölecektim. Kolumu keseceklerdi neredeyse. Lider bir yaşındaydı daha. Kafama darbe yediğim için bir yerde saç var, bir yerde de yok.”

Benzer Haberler