Salça satan ‘Şehzade’den turizm hamlesi: Kudüs’te teravihli gezi

5 Nisan 2022 Salı

Salça satan ‘Şehzade’den turizm hamlesi: Kudüs’te teravihli gezi

Kendisinin Abdulhamit’in soyundan geldiğini söyleyen Osmanlı torunu Orhan Osmanoğlu ile Kudüs’te Teravih Namazlı gezi programının fiyatının 12 bin TL olduğu ortaya çıktı.

‘Şehzade’ sıfatını kullanan ve 2. Abdülhamid’in torunu olduğunu iddia eden Orhan Osmanoğlu, doların 10 TL’yi aştığı 2018’de, “Dolarınız varsa satın 1,5 TL’ye inme durumu var” paylaşımında bulunmuştu. Osmanoğlu’nun öngörüsüyle bugünkü dolar kuru arasındaki fark ise yüzde 900’lü seviyelere geldi.

Şehzade Osman Balkan seferine çıkıyor

Cumhuriyet’ten Bora Erdin’in haberine göre, Osmanoğlu’nun bir seyahat acentesi ile “Orhan Osmanoğlu ile Ramazan’da Teravih Namazı” temalı Kudüs seyahatini 790 dolara sattığı ortaya çıktı. Mevcut dolar kuru ile turun fiyatı 12 bin TL’yi buluyor.

4 YILDIZLI OTELDE KALINACAK

Resmi kayıtlara göre Mustafa Topbaş’ın sahibi olduğu Sehlen Turizm isimli şirketin sattığı paket program 4 gün 3 gece sürecek. Tur içerisinde pazarlanan ekstra ise “Orhan Osmanoğlu İle Ramazan’da Teravih Namazı” olarak belirtildi. Türk Havayolları’nın tarifeli seferi ile gidilecek olan tur 19-20-21-22 Nisan 2022 tarihlerini kapsıyor. Konuklar 4 yıldızlı otellerde ağırlanacak ve açık büfe yemeklerden faydalanacak.

‘Osmanlı torunu’ Orhan Osmanoğlu’ndan şoke eden Afganistan paylaşımı

Benzer Haberler