Rooney ve Vardy’in eşleri birbirine girdi! Tecavüz tehdidi

12 Mayıs 2022 Perşembe

Rooney ve Vardy’in eşleri birbirine girdi! Tecavüz tehdidi

Dünyaca tanınmış futbolcular Wayne Rooney ve Jamie Vardy’nin eşleri birbirine girdi. Jamie Vardy’nin eşi Rebekah Vardy ifade verirken ağladı ve bebeği ile tecavüzle tehdit edildiğini anlattı.

İngiliz futbolcu Jamie Vardy’nin eşi Rebekah Vardy, medyaya “yanlış haberler” sızdırmakla suçlanan Coleen Rooney’e dava açtı. Wagatha Christie davasının duruşmasının ikinci gününde kendisine polis gözetiminden ayrılan bir futbolcu ve antrenmana gelmeyen bir oyuncu hakkında sorular soruldu. Vardy, davasında küçük kızına tecavüz tehdidi aldığını anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Wayne Rooney’in eşi Coleen Rooney ile Jamie Vardy’nin eşi Rebekah Vardy arasındaki Wagatha Christie davasını tüm dünya takip ediyor. 5 çocuk annesi ve yedi aylık hamile Rebekah Vardy, Coleen Rooney tarafından hikayeleri sızdırmakla suçlandı. Gergin anların gitgide arttığı davanın son duruşmasında şoke eden ifadeler ortaya çıktı. Vardy bugün ifade verirken ağladı ve aldığı tehdidi anlattı.

SUÇLAMALAR KARŞISINDA AĞLAMAYA BAŞLADI

Vardy Yüksek Mahkeme’de gün boyunca sorgu altındaydı. Hakim, Vardy’nin medyaya bilgi sızdırdığına dair iddiaları dinledi. Öğlen saatlerinde, suçlamanın yarattığı etkiyi anlatırken hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı.

VARDY’NİN BEBEĞİYLE TEHDİT ETTİLER

Vardy’nin anlattığına göre internet trolleri, Vardy’ye yeni doğan bebeğinin “yakma fırınına konulması” gerektiğini ve Rebekah’ın “Bir düşkün” olduğunu söyledi.

Bunun üzerine Coleen’in avukatı, troller hakkında soru sorulmayacağına dair güvence verdi ve yargıç 40 yaşındaki Becky’ye ara vermek isteyip istemediğini sordu. Rebekah ise “Açıkçası bu bir şeyi değiştirmez” diyerek yanıtladı.

Duruşmada bugüne kadarki en çarpıcı gün yaşandı. Rebekah ve vekili Caroline Watt arasındaki özel mesajlar delil olarak kabul edildi. WhatsApp yazışmalarına göre;

WHATSAPP’TAN İĞRENÇ YAZIŞMALAR

Mynet’in çevirisine göre; Becky, bir futbolcuyla ilişki yaşayan “tanınmış bir ünlü” hakkında bilgi sızdırmayı düşündü. Mahkemeye ise bunun ‘şaka’ olduğunu söyledi.

Manken Danielle Lloyd için “pis k.ltak” sözlerini kullandı.

Bayan Watt, Rebekah’ın Premier Lig futbolcusu Riyad Mahrez hakkında Sky News’e bilgi sızdırmasını önerdi. Becky ise “sadece dedikodu yaptığını” ve bilgi sızdırmaya niyeti olmadığını söyledi.

Wayne’in karısının Instagram’da onu takip etmeyi bıraktığını öğrendikten sonra Coleen Rooney’e “kancık” dedi. Rebekah ayrıca gazetecilerle alkollü araç kullanan Premier Lig yıldızı Danny Drinkwater hakkında konuşmaya çalıştığını da itiraf etti.

Benzer Haberler