Pro Evolution Soccer oyununa köklü değişiklik yolda

23 Temmuz 2021 Cuma

Pro Evolution Soccer oyununa köklü değişiklik yolda

Pro Evolution Soccer veya kısa adıyla PES oyunu artık isim değiştirerek karşımıza çıkacak, ancak tek değişiklik bu değil. Oyun eFootball adı altında ücretsiz olarak sunulacak.

Popüler oyun PES’in Dünya’nın dört bir yanında milyonlarca kullanıcısı var. Her gün daha çok kişinin oynadığı bu oyun şimdi format değiştirerek karşımıza çıkacak. Aylar önce oyunun yeni sürümde ücretsiz olacağı söylentileri çıkmıştı ve bugün Konami’nin yaptığı açıklamalarla bu söylentiler netlik kazanmış oldu.

Pro Evolution Soccer

Açılımı Pro Evolution Soccer (PES) oyunu artık isim değiştirerek sadece eFootball olarak oyunculara sunulacak. Buna ek olarak oyun ücretsiz olarak oynanacak. Konami yaptığı açıklamada oyuna tercihe bağlı bazı paketler sunacağını ve bu paketlerin ücretlendirilebileceğini duyurdu. Şirketin yaptığı açıklamalara göre oyun sonbaharda piyasaya sürülecek. eFootball, PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve iOS ile Android cihazlara sunulacak. Oyunda çapraz desteği olduğunu da tekrar belirtelim. İki farklı oyuncu aynı oyunda biri PC’den biri mobilden olmak üzere bağlanıp oynayabilecek.

POCO X3 PRO ve POCO F3: Amiral gemisi modelleri kıskandıracak telefonlar

Benzer Haberler