Ozan Tufan’ı Avrupa transferi kurtardı, Caner Erkin kadro dışı

3 Mart 2021 Çarşamba

Ozan Tufan’ı Avrupa transferi kurtardı, Caner Erkin kadro dışı

Fenerbahçe’de Caner Erkin ile birlikte Ozan Tufan da kadro dışı bırakılacağı fakat bu yaz Avrupa’da bir kulübe satılma ihtimalinden dolayı sadece kulübeye çekildiği iddia edildi.

Caner Erkin, Fenerbahçe’nin Göztepe’ye yenildiği maçın son anlarında oyundan çıktığı sırada kulübeye el kol hareketleriyle tepki gösterdi. Erol Bulut, geçmişte de benzer hareketlerde bulunan tecrübeli oyuncuyu kadro dışı bırakmak istediğini Emre Belözoğlu’na iletti.Ali Koç da detayları çarşamba günü Samandıra’da öğrenip onay verirken, Belözoğlu son kararı, “Bunu yapmak zorundayız” diyerek Caner’e bildirdi. Ozan topun ağzındaki diğer isimdi, ancak bu yaz Avrupa’ya satılması planlandığı için, değer kaybetmemesi amacıyla sadece kulübeye çekildi.

CANER KADRO DIŞI KALMAYA DEVAM EDECEK

Trabzon maçı kazanılmasaydı daha radikal bir kararla, 7-8 kişilik oyuncu listesine para cezası kesilecekti. Yönetim, Trabzon galibiyeti sonrası Erol hocanın arkasında durduğunu göstermek ve oyunculara gözdağı vermek adına, Caner’i kadro dışı tutmaya devam edecek. Ancak pozitif havanın bozulmaması ve kamuoyunun süreci daha fazla kurcalamaması için, “Kadro dışı” ifadesi yerine, daha yumuşak bir geçiş yapıldığı öğrenildi.

Benzer Haberler