Öldü sanılarak cenaze töreni düzenlendi tabuta vurarak kurtuldu

8 Mayıs 2022 Pazar

Peru’da bir kadının geçirdiği trafik kazası sonrası öldüğü düşünüldü. Düzenlenen cenaze töreninde kadın, tabutuna vurarak sesler çıkarttı. Çevredekiler büyük bir korku yaşasa da kadının ölmediği anlaşıldı.

Peru’da yaşayan 36 yaşındaki Rosa Isabel Cespedes Callaca, Lambayeque kentinde Chiclayo-Ferrenafe otoyolunda seyir halindeki aracıyla kaza yaptı.Sondakika’nın haberine göre; olay yerine gelen yetkililer kendisiyle birlikte araçta bulunan kayınbiraderi hayatını kaybettiğini bildirdi. Aynı zamanda araçta bulunan Callaca’nin 5,11 ve 17 yaşlarındaki üç yeğeni durumları kritik olduğu için hastaneye kaldırıldı.

KALABALIK ŞOKE OLDU

Callaca’nın vefat haberinin verilmesinden sonra aile yaşlı kadın için bir cenaze töreni düzenledi. Ancak tören sırasında oldukça ilginç bir an yaşandı. Callaca içinde bulunduğu tabuttan kurtulmak için tahtalara vurmaya başladı. Tabuttan gelen sesleri fark eden kalabalık ise şoke oldu ve töreni yarıda kesti. Öldüğü düşünülen kadının tabutunu açan aile Callaca’nın yaşamsal faaliyetler gösterdiğini fark etti.

Benzer Haberler