Nuri Şahin sitem etti: Rosier’e hiç yakışmadı

6 Ocak 2022 Perşembe

Antalyaspor Teknik Sorumlusu Nuri Şahin, Süper Kupa’daki kupa seromonisi öncesi gerginlik yaşadığı Beşiktaşlı futbolcu Rosier’e sitem etti.

Katar’da oynanan Turkcell Süper Kupa maçında normal süresi 1-1 biten karşılaşmada Antalyaspor’u penaltılarda 4-2 geçen Beşiktaş, 9. kez kupayı müzesine götürdü. Maçın ardından Antalyaspor Teknik Sorumlusu Nuri Şahin kupa seromonisi öncesi Beşiktaşlı Rosier ile yaşadığı gerginlik hakkında konuştu.

33 yaşındaki çalıştırıcı, “Beşiktaş’ı ve Önder hocayı tebrik ediyorum. Takımımla gurur duyuyorum. Bu işin içinde kazanmak da var kaybetmek de var. Ben futbol hayatımda o kadar çok penaltı kaçırdım ki, hiçbir sıkıntı yok. Penaltı kaçmasına kızacak bir insan değilim” diye konuştu.

“KENDİ AYIBI”

Rosier’le yaşadığı gerginliğin sorulması üzerine Nuri Şahin, “Maçı gölge altında bırakmak istemiyorum. Benim için kazanmaktan çok saygı önemlidir. Kazandığında, kaybettiğinde saygı göstermek önemlidir. Beşiktaş’a hiçbir şey söylemiyorum tabii ki ama bu Rosier kalitesinde bir futbolcuya yakışmadı. Herkesin kendi ayıbı, Beşiktaş’a mal etmiyorum bu olayı” açıklamasında bulundu.

Benzer Haberler