Connect with us
TELE1 TV CANLI YAYIN

Haber

‘Ne sıfatla orada?’ diyen Ahmet Çakar’ı Acun Ilıcalı canlı yayında pişman etti!

Ahmet Çakar, derbiyi statta izleyen Acun Ilıcalı’yı “Ne sıfatla orada?” diyerek eleştirdi. Canlı yayına telefonla katılan Acun, “Ahmet Hocam’a böyle bir protokolü hiç araştırmayıp beni hedef göstermesi hiç yakışmadı” dedi.

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcularından eski hakem Ahmet Çakar ile tanınmış televizyoncu Acun Ilıcalı arasında canlı yayında gergin anlar yaşandı.

Çakar, derbiyi stattan takip eden Acun Ilıcalı ile ilgili “Ne sıfatla orada maçı izliyor?” ifadesini kullanması üzerine canlı yayına katılan Ilıcalı, “Burada çok önemli bir konu var. Şu anda orada yorumcu olarak durduğu bir yerde Ahmet Hocam’a böyle bir protokolü hiç araştırmayıp yayının ortasında ‘Acun ne sıfatla orada duruyor’ beni hedef göstermesi benim Ahmet Hocam’a, değerli hocama hiç yakışmadı” dedi.

‘ALİ KOÇ’UN ÖZEL DAVETLİSİ OLARAK MAÇA GİTTİM’

Acun Ilıcalı, “Ben başkanımızın özel daveti üzerine maça gittim. Sağ olsunlar… Ben Fenerbahçe için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Demek ki başkanımızın takdiridir. Güzel de bir maç oldu. Bu maçta da beni konuşmayalım yani. Takımın durumunu başka bir zaman konuşuruz. Ben kulüp yetkilisi değil, misafirdim. Galatasaray Başkanı da başta olmak üzere herkes bana çok yakın ilgi gösterdi. Mustafa Cengiz ve diğer yöneticilere de teşekkür ediyorum. Centilmence bir durum vardı. Türk futbolu için ümit veren bir buluşmaydı” açıklamasını yaptı.

“FENERBAHÇE İYİ TAKIM OLMUŞ”

Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışını sonuna kadar devam ettireceğini söyleyen Çakar, “Bu Fenerbahçe iyi takım olmuş. Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki şampiyonluk yarışı son ana kadar gidebilir. Fenerbahçe belki bugün çok fazla net gol pozisyonu üretemedi ama şanslar yakalandı. Hepsinden önemli iyi takım olmuş” şeklinde konuştu.

“BAŞAKŞEHİR’İN HALA ŞANSI VAR”

Medipol Başakşehir’in ilk 3 maçını kaybetmesine rağmen hala şanslı gördüğünü söyleyen Ahmet Çakar, “3 demedim, 2.5 dedim zaten. Medipol Başakşehir’in hala şansı var, şanslı görüyorum. Hatırlayın, geçen sene de ilk 2 maçı kaybettikten sonra çıkışa geçmişlerdi” dedi.

loading...