Mustafa Cengiz’in katıldığı canlı yayında skandal! Yayını açık unuttular

14 Kasım 2019 Perşembe

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV’de ‘Başkan Özel’ programına konuk oldu. Programda reklam arasına girilirken, Youtube kanalı ise yayına devam etti. Bu sırada Cengiz’in konuşmaları net bir şekilde duyuldu.

Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, GS TV’de katıldığı programda sarı kırmızılı kulübün gündemine dair açıklamalarda bulundu. Programın reklam arasına gittiği anda YouTube kanalından yayına devam edilmesi nedeniyle ilginç anlar yaşandı.

Medyaradar haberine göre; Reklama esnasında Mustafa Cengiz ve çalışanlar arasında geçen “Göbeğim çıkıyor mu?, Hangi kanallar yayını veriyormuş? Yusuf abi ‘imza toplasınlar desin’ diyor” gibi sözleri canlı yayında Youtube kanalında net bir şekilde duyuldu.

Yayını Youtube kanalından takip eden Galatasaraylı taraftarlar ise kulübü ve sorumluları hedef tahtasına oturttu. Bazı taraftarlar bunun Mustafa Cengiz’e yönelik bir komplo olduğunu iddia ettiler.

BAKLAVA GÖBEĞİ…

Yayın sonrası Mustafa Cengiz’den konuyla ilgili açıklama geldi. Cengiz “Yayındaki o 1 dakikalık bölüm alınınca ben de baktım. Göbeğim gözüküyor mu dedim. Sevgili Murat Bereket hep yapardı. Bunda bir şey yok. Beni bilen biliyor. Böyle şeyler olur canlı yayında. Evet, göbeğim var. Baklava göbeği.” dedi.

 

Benzer Haberler