Melisa’nın ölümü sosyal medya gündeminde: #intihardeğilcinayet

5 Eylül 2020 Cumartesi

Melisa’nın ölümü sosyal medya gündeminde: #intihardeğilcinayet

İzmir’in Ödemiş ilçesinden 15 yaşındaki Melisa’nın emekli astsubay olan babasının tabancası ile yaşamına son verdiği iddia edildi. Şüpheli ölümle ilgili soruşturma başlatılırken olay, #intihardeğilcinayet etiketiyle sosyal medya gündemine taşındı.

15 yaşındaki Buse Melisa K. isimli kız çocuğunun emekli astsubay babasının tabancası ile yaşamına son verdiği öne sürüldü. Şüpheli ölümle ilgili soruşturma başlatıldı.

Olayın ardından sosyal medyada genç kızın son paylaşımları çok sayıda kullanıcı tarafından #intihardeğilcinayet etiketiyle Türkiye gündemine taşındı.

Melisa’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, “Hayatımın sonuna gelmiş gibi hissediyorum. Bu gece sitede son gecem olacak gibi, yani haberiniz olsun. Bir şey değişmeyecek, iki yıl oldu, değişmeyecek. İki yıldır değişmeyen şey sizin sözlerinizle değişmeyecek, şimdi lütfen bırakın biraz daha sakinleşip gideyim. Ve belki geri geleceğim belki de biteceğim. Tanrım lütfen bir kez olsun kollarını benim için aç, yanına gelip ağlayacağım. Bu babama, baba sigara içen birisi değilim. Sadece iki ay önce aldım paketi ve şu an yeni bitiyor. Sana söylediğim tek yalan buydu. Tetiği çektim” diye yazdığı görülüyor.

‘KEŞKE BABAM ÖLSE’

Melisa, “Şiddet görmüyorum, sadece şımarık bir çocuğum, bu yüzden ailem üzülüyor ki haklılar. Onlar iyi ama ben yaşayıp bir şeyler yapmak için yetersizim, bunu sevmiyorum, bu yorucu. İçimde tutmak istemiyorum, aslında keşke ben yerime babam ölse. Balkona gidip biraz temiz hava alacağım. Son beş sigaramı içeceğim” ifadesini kullandı.

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan genç kızın cenazesi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

 

 

Benzer Haberler