Hastaneye giden adamın makatından tanksavar mermisi çıktı: Polisler bomba imha ekibi gönderdi

4 Aralık 2021 Cumartesi

Hastaneye giden adamın makatından tanksavar mermisi çıktı: Polisler bomba imha ekibi gönderdi

İngiltere’de hastaneye kaldırılan bir adamın makatında mermi olduğunu tespit eden doktorlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine bomba imha ekipleri gönderildi.

İngiltere’nin Gloucester bölgesindeki Gloucestershire Kraliyet Hastanesi, Çarşamba günü hastaneye getirilen bir adam için polisle irtibata geçerek bir hastanın makatında mermi bulunduğunu bildirdi. Yapılan ihbar üzerine polis, olay yerine bomba imha ekiplerini yönlendirdi. Yapılan ameliyatta doktorlar mermiyi hastanın rektumundan başarı ile çıkardı. Patlayıcı imha ekibinin incelemelerinde merminin II. Dünya Savaşı’nda kullanılan 57 milimetrelik tanksavar mermilerinden olduğu tespit edildi.

Hastaneden yaptığı açıklamada, hastanın kimliğini paylaşılmazken hastanın askeri teçhizatlara meraklı biri olduğu ve bu merminin de şahsi koleksiyonunda bulunduğu bilgisini verdi. Hastanın doktorlara yaptığı açıklamada

mermiyi yere koyduğunu, daha sonra ayağının kaydığını ve merminin üstüne düştüğünü, merminin de rektumuna girdiğini söylediği bildirildi. Ordudan yapılan açıklamada hastaneye gönderilerek mermiyi inceleyen imha ekibinin, mühimmatın aktif olmadığını ve herhangi bir tehlike oluşturmadığını tespit etti.

Haluk Bilginer ve Oyun Atölyesi’nden ‘Cübbeli’ remix’i: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni…

Benzer Haberler