Hakan Taşıyan’ın sağlık durumunda flaş gelişme

11 Mart 2021 Perşembe

Hakan Taşıyan’ın sağlık durumunda flaş gelişme

Karaciğer nakli yapılan Hakan Taşıyan’a kardeşinden böbrek nakli yapıldı. Hakan Taşıyan ve kız kardeşinin son sağlık durumuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yapıldı.

Ankara Şehir Hastanesi’nde çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedavi gören Hakan Taşıyan’a geçtiğimiz günlerde karaciğer nakli yapılmıştı. Dün de kız kardeşinden alınan böbrek Taşıyan’a nakledildi. Ünlü sanatçının son durumuyla ilgili bilgi sosyal medya hesabından paylaşıldı.
Paylaşımda şu ifadeler yer aldı:
“Dün gerçekleştirilen böbrek nakli ameliyatımız da, sağlık ekibimizin yoğun gayretleriyle başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Şu an kendisinin ve kız kardeşinin durumu iyidir. Tedavi sürecimiz devam etmektedir. Aralıklarla gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
Miraç Kandilinizi kutlar, bu süreçte can-ı gönülden dualarıyla yanımızda olan tüm sevenlerimize, dostlarımıza ve yoğun gayretleriyle yanımızda olan tüm sağlık ekibimize, ayrıca Sağlık Bakanlığımızın değerli yetkililerine teşekkürü bir borç biliriz. Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu günlerde buluşmak dileğiyle.”

Benzer Haberler