Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL’in tanıtılacağı etkinliğin tarihi açıklandı

17 Eylül 2019 Salı

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL’in  tanıtılacağı etkinliğin tarihi açıklandı

Google’ın, Pixel serisi ile yakaladığı başarıyı sürdürmek için Ekim ayında bir etkinlik düzenleyeceğini geçtiğimiz haberlerimizde sizlere aktarmıştık. Pixel 4 ve Pixel 4 XL modellerinin tanıtılacağı bu etkinlik için Google bugün davetiyelerini göndermeye başladı.

Google cephesinden gelen habere göre; 15 Ekim 2019 tarihinde New York City‘de düzenlenecek olan etkinlikte yeni ürünler tanıtılacak. Bu ürünler Pixel 4 ve Pixel 4 XL modellerinin yanında yeni akıllı hoparlör, yeni kulaklık ve Pixelbook 2 olacak. Google ayrıca Android 10‘a yakında eklenecek olan yeni özellikleri de bu etkinlikte sergileyebilir.

Google Pixel 4

Pixel4 modelleri gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 veya 855 Plus yonga setinden alacak. Minimumda 6 GB RAM barındıracak olan bu modeller çift kamera kurulumu ile iPhone 11 Pro ve Huawei P30 Pro modellerine ter döktürecek. Telefonlarda ayrıca elleri kullanmadan jestler ile yönetmek için ön bölümde ayrı sensörler yer alacak.

Xiaomi Mi A3 inceleme! Şık tasarım, 4 kamera!

Tasarım açısında plastiği bırakacak olan Google, daha premium materyaller kullanacak. Her zaman olduğu gibi yine Türkiye’de satışa sunulmayacak olan bu telefonlar muhtemelen 899 dolar ila 999 dolar fiyat aralığında olacak. Son olarak Google’ın Pixel4XL’in 5G özellikli modelini tanıtacağını ve bu modelde 8 GB RAM‘in olacağını belirtelim.

Benzer Haberler