Google Meet güncellendi

9 Temmuz 2021 Cuma

Google Meet güncellendi

 Google Meet yeni güncelleme ile daha keyifli hale geldi.  Android ve iOS için güncellenen Google Meet  artık oynayabileceğiniz filtreler ve maskeler içeriyor.

Google, Meet uygulamasına bir çok yenilik getirdiğini duyurdu. Gelen yenilikler eğlenceli efektler içeriyor. Efekt seçeneklerini aktif etmek için görüntülü aramanızın sağ alt köşesindeki ışıltı düğmesine dokunmanız yeterli.

Burada, yenilik olarak “Tarzlar” ve “Filtreler” seçeneklerini bulacaksınız. Stiller altında, videonuza uygulayabileceğiniz mercek parlaması efektlerini ve renk katmanlarını göreceksiniz. Gerçekten eğlenceli seçenekleri görmek istiyorsanız, sanal olarak yüzünüze ve başınıza takabileceğiniz sevimli hayvan maskeleri ve sanal aksesuarlar için Filtreler bölümüne bakın.

 Google Meet

Bu yeni efektler zaten yayında ve testlere göre, Google Meet uygulaması yerine Gmail üzerinden bir toplantı başlatsanız bile kullanılabilirler. 9to5Google’ın belirttiği gibi, Google, hizmeti daha fazla geliştirip Zoom’a rakip olmayı planlıyor. Bu kez teknoloji devi, yeni eğlenceli özellikleriyle insanları Zoom değil de kendi platformunu kullanmaya yönlendirmeyi planlıyor. Online görüşmelerde liderlik hala Zoom da mı kalacak bekleyip göreceğiz.

Aşk 101 ikinci sezon çıkış tarihi belli oldu: Heyecan yine dorukta (Video)

Benzer Haberler