Ford ve Audi’den otonom araç için işbirliği

27 Ağustos 2019 Salı

Ford ve Audi’den otonom araç için işbirliği

Dünyanın en büyük otomobil markalarından olan Ford ve Audi çok önemli bir işbirliğine imza atmak için bekliyor. Otomotiv endüstrisi şu an bu işbirliği kararına kitlenmiş durumda.

Audi şirketi otonom araç ile ilgili kendisini daha çok geliştirmek istiyor. Biir Alman dergisinde yayınlanan habere göre Frankfurt motor Show’da Audi, Ford ile otonom araç konusunda işbirliği yapacağını açıklayacak.

Audi’nin amiral gemisi olarak bilinen A8 in level 3 otonom özelliklere sahip olduğu ile ilgili bazı duyumlar ortaya çıktı. Şirket bunu tam olarak açıklamak için otomotiv devlerinin bir arada olduğu zamanını bekliyor. Audi zaten uzun bir süredir Amerikan devleri ile güçlerini birleştirmek istediğini söylüyordu. Böylece şirket amacını tam olarak yerine getirmiş olacak.

Keenetic Extra DSL ile kablosuz internet deneyiminizi geliştirin

Otonom araç pazarı her geçen gün daha fazla büyüyor ve bu pazara hiç tahmin edemeyeceğiniz isimler dahil olmayan başlıyor. Apple gibi kuruluşlar ve Tesla şuan otonom araç konusunda en ileri düzey çalışmaları gerçekleştiriyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde otonom araçlar ile ilgili bizleri ne tür haberler bekleyecek?

Benzer Haberler