Fatih Altaylı’dan UltrAslan’a zehir zemberek sözler!

16 Eylül 2020 Çarşamba

Fatih Altaylı’dan UltrAslan’a zehir zemberek sözler!

Galatasaray Kulübü ve Başkanı Mustafa Cengiz için yaptığı eleştiriler ve kullandığı ifadeler nedeniyle disiplin kuruluna verilen gazeteci Fatih Altaylı, taraftar grubu Ultraslan’ı eleştirdi. Altaylı, “Galatasaray da saygı duyduğum taraftar grubu tek yumruktur. Hırsızların yönettiği ua(Ultraslan) değil.” paylaşımında bulundu.

Galatasaray Kulübü ve Başkanı Mustafa Cengiz için yaptığı eleştiriler ve kullandığı ifadeler nedeniyle disiplin kuruluna verilen gazeteci ve Sarı-Kırmızılı kulübün eski 2. Başkanı Fatih Altaylı, taraftar grubu Ultraslan’ı eleştirdi.

Altaylı, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Galatasaray Spor Kulübü nün sakıt yönetimi ve onun maşası sakıt disiplin kurulunun hakkımda verdiği hukuksuz ihraç kararı sonrası sosyal medyada ağzından salyalar akıtarak havlayanlar bilsin ki Lucescu’nun dediği gibi “köpekler istedi diye atlar ölmez”

İki maç kaybedince Başkan ve yönetimlere ve teknik direktöre söven serseriler Galatasaray ın çıkarlarını korumak için yaptığım eleştiriler içim Galatasaray başkanına saygılı ol diyor. Galatasaray da saygı duyduğum taraftar grubu tek yumruktur. Hırsızların yönettiği ua(Ultraslan) değil.”


ALTAYLI DİSİPLİN KURULU’NA SEVK EDİLMİŞTİ

Fatih Altaylı, yönetim kurulu kararı ile Galatasaray Disiplin Kurulu’na sevk edilmişti. Sosyal medyadaki bazı gruplar da Altaylı’nın kulüpten ihraç edildiğini iddia etti. Ancak Sarı-Kırmızılı kulübün tüzüğü gereği bir üyenin ihracı için Genel Kurul kararı gerekiyor.

Benzer Haberler