Esra Ersoy’dan taciz savunması: 13 yaşında gibi durmuyordu

15 Mart 2022 Salı

Esra Ersoy’dan taciz savunması: 13 yaşında gibi durmuyordu

Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşlerden Esra Ersoy, 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle 10 yıl 1 ay hapis cezası alması üzerine açıklamalarda bulundu.

 

Ciciş kardeşler olarak bilinen Esra ve Ceyda kardeşlerden Esra Ersoy, 13 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle 10 yıl 1 ay hapse mahkum edilmesinin ardından hakkında yakalama kararı çıkarılması gündeme bomba gibi düşmüştü. Ersoy, konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Çocuğun boyunun uzun olduğunu söyleyen Ersoy, 13 yaşında gibi durmuyordu” dedi.

Ciciş Esra’ya cinsel istismardan 10 yıl 1 ay hapis

Ersoy’un avukatı Merve Uçanok, mahkumiyet haberleri üzerine önceki gün kamuoyuna açıklama yaparak, “Yargı süreci devam etmektedir. Henüz kesinleşmiş bir karar bulunmamaktadır” dedi.

“13 YAŞINDA GİBİ DURMUYORDU”

Esra Ersoy da sosyal medyadan dün yaptığı açıklamayla kendini savundu. Ersoy, “Bunu siz de biliyorsunuzdur ki peşimde dolu erkek varken 13 yaşında çocuğu ne yapayım ben Allah aşkına! Ayrıca 13 yaşındaymış gibi de durmuyordu, iri yarı, boyu benden uzundu falan” sözleriyle dikkat çekti. Ersoy, açıklamasında telefonunu S.B adlı çocuğun otel odasında şarj edebileceğini söylemesi üzerine odasına gittiğini belirterek, şunları anlattı:

Kafede tepki çeken görüntü: Burada yakınlaşmayacaksınız, izin vermiyoruz!

“Telefonum şarj olurken bir sebepten dolayı sızmışım (2 gündür uyumamıştım). Ben uykudayken bu çocuk bir pislik yapmaya çalışmış ki uyandığımda elbisemin önü yırtıktı. Annesine de korkusundan yalan söylemiş, kendi işlediği suçu bana atmış. Kapı çalmış, kapıyı açmamış ben uyandığımda kendi ellerimle kapıyı açıp gittim. Kapıda annesi vardı ve belliydi ki beni sevmeyen biri olduğu aslında. Eline de fırsat geçmiş analı oğullu bana iftira attılar. Bu nasıl adalet. Ortada hiçbir delil yok ve bana bu damga nasıl yapıştırılabiliyor. Allah yukarıda biliyor ki ben masumum, Allah’ım beni bu kabustan uyandır.”

Ceyda ve Ersoy kardeşler birbirine girdi

Benzer Haberler